Starsze wydarzenia ARCHIWUM

Aktualności

Certyfikoway Parkicirz Bona- informacje


Zostań członkiem zwycięskiego zespołu Certyfikowany Parkieciarz Bona. Będąc Certyfikowanym Parkieciarzem Bona uzyskasz szereg korzyści, jakie płyną ze wspłpóracy z tak silną i rozpoznawalną marką, jaką jest Bona. Dołączając do Programu Certyfikowany Parkieciarz Bona, otrzymasz wartościową wiedzę oraz wsparcie marketingowe, a także szansę na zbudowanie długoterminowych relacji z Klientami.

 

Stając się Certyfikowanym Parkieciarzem Bona zapewnisz swoich Klientów o wysokiej jakości wykonanych prac i usług przez siebie - co przełoży się na większe zyski dla Ciebie i pomoże skupić się już tylko na swojej pracy - dostarczając znakomite rezultaty.
Szkolenie ma chrakter zarówno praktyczny, jak i teoretyczny i obejmuje dwa pełne dni. Składają się na nie wszyskie zagadnienia począwszy od instalacji, renowacji do konserwcji drewnianej podłogi. Co więcej, będziemy Cię wspierać porzez różnego rodzaju narzędzia, co pozwli Tobie zwiększyć intenswność kontaktów z Klientami.

Po zaniu egzaminu końcowego, otrzymasz od nas następujące możliwości:

Zmieszczenie logo Certyfikowanego Parkieciarza Bona na Twojej odzieży roboczej, samochodzie, itp. 
Wsparcie w postaci materiałów marktigowych, szablony materiałów reklamowych, naklejki itp.  
Rekomendacja Ciebie, jako Certyfikowanego Parkieciarza Bona na stronie Bona w zakłace dla Presjonalistów oraz Zrób to Sam
Rejestacja prac w specjalnie w tym celu stworzonej  platforme 
Przykłady i podpowedzi, w jaki sposób możesz rozszerzyć swoją ofertę
zkolenia Certyfikowany Parkieciarz odbywają się w różnych lokalizacjach w Europie i Azji Wschodniej, na przykład w Bona Vienna, Bona Malmö, Bona Limburg, czy Bona Shanghai.

 

Przeszkolony Parkieciarz Bona 
Proponujemy Rzemieślnikom podstawowe szkolenie o nazwie Przeszkolony Parkieciarz. W ciągu jednego dnia, zarówno w sposób praktyczny, jak i teoretyczny przedstawiamy przegląd całego Systemu Bona – naszą kompletną gamę produktów, które są ze sobą kompatybilne. Po zakończeniu szkolenia otrzymasz od nas dyplom. Tego typu szkolenia są prowadzone w każdym kraju w Europie i na Bliskim Wschodzie, gdzie Bona jest obecna poprzez oddziały bądź krajowych dystrybutorów.

Certyfikowany Parkieciarz Bona

Wyspecjalizowani Parkieciarze, Profesjonaliści poświęceni sztuce drewnianej podłogi, których historia finansowa jest stabilna, zostają zaproszeni do uczestnictwa w Programie Certyfikowany Parkieciarz Bona. Przy czym zwracamy uwagę na następujące kryteria:
-Wysoka jakość wykonanych prac i profesjonalny wizerunek
-Używanie lakierów i klejów Bona
-Praca z maszyną Bona DCS
-Przynależność do profesjonalnego lokalnego stowarzyszenia (opcjonalnie)
-Skłonność do wniesienia opłaty za kurs
-Zdanie egzaminu końcowego

Eko-Parkiet P.H.U. Janusz Mynart, ul. Ofiar Katynia 15, 35-209 Rzeszów tel: 17 863 61 01, kom: 604 092 811

Copyrights © Eko-Parkiet 2009-2017